Liczba wyświetleń

23 maja 2013

E.L.F. CREAM EYELINER; EVELINE LIQUID PRECISION EYELINER 2000 PROCENT;LOREAL SUPERLINER ULTRA PRECISION; +MULTI EYELINER ;)


Witajcie :) Dzisiaj moja opinia 3 eyelinerów* i dodatkowo coś, dzięki czemu wyczarujecie wymarzony kolor eyelinera, czyli pewnie dobrze wam znany Duraline z Inglota.
*Wszystkie eyelinery są koloru czarnego.

Pojemność: 9 ml
Cena: 19 zł
Kupiony w Inglocie.

Używałam go też na inne sposoby, ale dzisiaj zajmę się tylko kreskami.
Na zdjęciu widzicie pare kolorów z różnych paletek cieni do powiek. Duraline świetnie podbija kolor cienia-kreski, wydobywa głębie koloru i przede wszystkim kreski naprawdę długo się utrzymują. Sama miałam przed chwilą problem, aby zmyć je z dłoni;) Godny polecenia, a jedyny minus to to, że trzeba się trochę nim pobawić (ja zawsze "ścieram" trochę cienia na jakieś wieczko i mieszam z płynem, a następnie nakładam pędzelkiem do eyelinera na powiekę).


I. E.L.F. CREAM EYELINER - KREMOWY EYELINER

Pojemność: 4,7 g
Cena: mam go z Anglii, gdzie akurat na promocji kosztował około 1,75£ , ale na różnych aukcjach czy w drogeriach internetowych ceny wahają się od około 18 zł wzwyż.
Dołączony pędzelek, dość wygodny z początku, bo później się trochę mi rozwarstwił.
Tak od otwarcia do około pół roku był naprawdę dobry, później niestety wysechł i nie da rady narysować jednolitej czarno-czarnej kreski. I jak widać podzielił się:P
Aktualnie daję kropelkę Duraline na wieczko, mieszam z tym "kremem" i nakładam-wtedy jeszcze się spisuje i mogę używać. Wytrzymuje cały dzień.II. EVELINE LIQUID PRECISION EYELINER 2000 PROCENT

Pojemność: 4 ml
Cena: około 8 zł

Prawie najgorszy jaki miałam..
1. Za dużo produktu nabiera, muszę wycierać w chusteczkę lub rękę.
2. Malując nim kreskę na powiece, maluję i rzęsy, co nie jest fajne bo później są sklejone i tusz ich nie pokrywa tak dobrze jak powinien.
3. Nie utrzymuje się za długo, cały dzień może ale kreska jest rozmazana, czyli efekt początkowy jest naruszony.
4. Nie umiem się malować tym pędzelkiem.. wole już nakładać ten eyeliner na normalny pędzel do eyelinerów i dopiero na powiekę.
Jestem z niego średnio zadowolona. Ma być niby wodoodporny, ale jak już wyżej pisałam nie jest trwały i w kontakcie z wodą czy łzami rozmazuje się.III. LOREAL SUPER LINER ULTRA PRECISION

Pojemność: 12 ml
Cena: ja kupiłam w zestawie, ale cena pewnie to około 30 zł.

Z początku nie mogłam się przyzwyczaić do niego i nie do końca wychodziły mi idealne kreski, ale z biegiem czasu stwierdzam, że jest najlepszy. Wygodnie się nim maluje i jest najtrwalszy z powyższych. Ma bardzo ładne opakowanie, minusem jest chyba tylko to, że mało produktu nabiera się na gąbeczkę przez co trzeba pare razy wkładać ja z powrotem do opakowania i zatrząsnąć:P (w środku jest mała kuleczka, która nam miesza produkt ;)).


Może się komuś to przyda :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz