Liczba wyświetleń

1 czerwca 2014

INSTA-DRI: SALLY HANSEN!

Cześć!


Dawno już nic nie opisywałam, choć pomysłów mam dużo to czasu mniej.. ale dzisiaj stwierdziłam, że muszę! Nie dlatego, że dzisiejsza recenzja jest o produkcie, który mnie dopiero co powalił na kolana, bo używam go już od dobrych dwóch miesięcy, ale dlatego (że aż wstyd przyznać), zdjęcia miałam przygotowane już dawno..a lenistwo wygrało.. masakra.


Do rzeczy!

Dzisiaj o moim ulubieńcu, wszystkie inne top coat'y, wysuszacze, utwardzacze poszły w odstawkę.

Pojemność: 13,3 ml
Cena: zależna od miejsca zakupu, dostępne w Sephorze, Naturze, drogeriach internetowych - tu właśnie go kupiłam za 16 zł, normalnie ponad 30 zł.


Od producenta: 
Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.


Co sądzę ja? 
Nie bez powodu napisałam, że to mój ulubieniec;) Nie wyobrażam sobie nie wykańczać paznokci własnie tym produktem. Może nie ma wysuszenia w 30 sekund ale tak po 20 minutach mogę mniej więcej normalnie funkcjonować, bo jednak trzeba uważać na ostre krawędzie. Utrwala na naprawdę długo, u mnie 3-4 dni z innymi top coat'ami było nierealne, przy tym mam to zapewnione, z czego jestem baaardzo zadowolona bo paznokcie nadal mi się trochę rozdwajają a on je doskonale chroni, przez co nie wstydzę się już swoich paznokci. Potwierdzeniem jego naprawdę dobrego utrwalenia na pewno będzie to iż później trochę ciężko jest pozbyć się lakieru;) Nadaje bardzo ładny, błyszczący efekt paznokciom. Pędzelek jest wygodny. Mimo częstego używania mam go jeszcze sporo, tak około 2/3. Jestem baaardzo zadowolona, tym bardziej, że kupiłam go, za mimo wszystko nie małą kwotę, ale też nie tą, za którą musiałabym zapłacić w Sephorze.. i co najważniejsze nie zawiodłam się.


Jako ciekawostkę dodam, że jak ten mi się skończy to planuję zakup top coatu z Poshe. Raz używałam na szybko u koleżanki i powiem Wam, że wysuszył szybciej niż Sally Hansen, bo po 15 minutach już mogłam dosłownie wszystko robić, ale znowu szybko mi lakier odprysł... mimo wszystko będę go chciała sprawdzić ;) Tutaj macie link do niego: http://poshe.pl/?page_id=18Jeżeli z niego korzystałyście to dajcie znać co sądzicie o nim oraz o Insta-dri! 

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz