Liczba wyświetleń

17 stycznia 2014

PODKŁAD: W7 HD!

Cześć ;)

Zaintrygowana podkładami HD, czyli High Definition, ale jednocześnie przestraszona cenami takowych, mam namyśli Make Up For Ever, czy nawet trochę tańszy Revlon, wstrzymałam się, nie kupiłam, marzyłam dalej :P

Aż tu kiedyś (październik 2013), przeglądając stronę internetowej drogerii Cocolita, zobaczyłam promocję na podkład HD ale z firmy W7, za zawrotną kwotę 14,90 (normalnie kosztuje: 23,90) postanowiłam: BIORE. Pojemność, standardowa, czyli: 30 ml




  • Jest pięć odcieni, ja wybrałam najjaśniejszy, czyli BUFF (super dla bladziochów;))



Jest pięć odcieni, ja wybrałam najjaśniejszy, czyli BUFF (super dla bladziochów;))


  • Podkład wyposażony jest w pompkę, nic się z nią nie dzieje, nie zacina się, nie wypryskuje, jedna pompka daje wystarczającą ilość, aby rozprowadzić podkład na twarzy. 





  • Nie używam codziennie, bo jestem nadal zakochana w Revlonie Colorstay-u, ale! zacznijmy od tego, że mam cerę suchą, tłustą, mieszaną, atopową, alergiczną - tak, trochę tego jest ;)

  • Więc bardzo ostrożnie używam nowych podkładów i przyznam, że ten jest naprawdę interesujący.



  • Nie jest bardzo kryjący, dlatego osoby z trądzikiem będą potrzebowały korektora, ale za to osoby z małymi problemami skórnymi lub gładką, piękną skórą będą zachwycone!







  • Ma wodnistą formułę, więc łatwo się rozprowadza. 



  • Podkład robi coś fajnego na buzi, nie wiem jak to opisać, bo nie jest to maska, ale hm.. skóra jest gładka, promienne i nawilżona, czyli wielki plus dla niego bo nie wysusza skóry (czyli nie radzę wcześniej użyć bardzo nawilżającego kremu), a szczerze mówiąc myślałam, że tak może być gdy go pierwszy raz otworzyłam i powąchałam.. to stwierdziłam, że zapach jest dziwny, trochę chemiczny, ma specyficzny, jakby jakiś krem do twarzy ale pomieszany z zapachem Ajaxu do mycia podłóg :P no, przepraszam tak mi się ten zapach kojarzy. Nie mniej jednak mi on nie przeszkadza i naprawdę mogę go polecić. 





















  • Utrzymuje się spokojnie osiem godzin, po wcześniejszym przypudrowaniu.



  • Jeżeli chodzi o tą jego właściwość High Defination, to powiem tak: miałam inne wyobrażenia co do tego, ale faktycznie na zdjęciach buzia wychodzi bardzo ładnie, inaczej niż po Colorstay-u, ładnie odbija światło. 




Wszystko na plus! 
A któraś z Was ma/miała go? Zamierza kupić? Co o nim sądzicie?
Czekam na Wasze opinie!
Pozdrawiam :) 

2 komentarze: